Dzisiejszy świat daje Nam bardzo wiele możliwości. Jest ich na tyle wiele, że właściwy wybór okazuje się dużym wyzwaniem, który przeszkadza w podjęciu odpowiedniej decyzji. Niewłaściwa droga i złe decyzje często mogą narazić Nas na straty finansowe dlatego pierwszy krok może nie być prosty. Na szczęście są takie sposoby na zdobycie fortuny, który nie łączą się z dużymi inwestycjami, a zarobki mogą być potężne.

Definicja marketingu sieciowego

Jednym ze sposobów na zarobienie pieniędzy, który nie wymaga inwestycji i praktycznie nie posiada ryzyka to marketing wielopoziomowy (MLM), zwany również sieciowym. Definicji w Internecie na temat MLM znajdziemy multum, jedne okazują się bardzo trafne, inne jedynie wprowadzają w błąd. Tak naprawdę jest to biznes wielu możliwości. To w jaki sposób dana osoba podchodzi do marketingu sieciowego warunkuje jej definiowanie tego biznesu. Sam marketing sieciowy to sposób na dystrybucje towaru, czyli to jakimi metodami produkty i usługi dochodzą do konsumentów. W marketingu wielopoziomowym zawsze jest firma i są ludzie. Firma zajmuje się produkcją towaru, jego wysyłką i obsługą klienta. Ludzie jako niezależne jednostki współpracujące z firmą wykonują reklamę i używają produktów - na tej podstawie tworzą obrót, którego część wraca do nich w formie wypłaty.

MLM razem z FM WORLD

Firm działających z branży marketingu wielopoziomowego jest multum. Jak się okazuje staje się to coraz bardziej popularny i efektywny model dystrybucji towaru. W USA i Kanadzie MLM to podstawowy model, na którym opiera się wiele firm. U Nas w Polsce wiodącą firmą dostarczającą wysokiej jakości produkty jest FM WORLD. Wiele osób może kojarzyć starą nazwę FM GROUP, która została zmieniona na przestrzeni maja 2016 roku. Rejestracja w FM WORLD może przynieść bardzo wiele korzyści. Każdy zarejestrowany otrzymuje zniżkę i do niczego nie jest zobowiązany - właśnie dlatego niektórzy dokonują rejestracji w FM WORLD aby kupować produkty wysokiej jakości, inni rejestrują się po to aby sprzedawać je z marżą która wynosi 43%, a jeszcze inni budują grupę - czyli rozwijają własne struktury wykonując reklamę firmy w marketingu wielopoziomowym.

Rejestracja FM WORLD a marketing wielopoziomowy

Aby dobrze zrozumieć ideę marketingu wielopoziomowego warto opisać dokładny przykład z firmą FM WORLD. Rejestracja FM WORLD jest dla każdego i daje każdemu zarejestrowanemu zniżkę. Jeżeli decydujemy się ma marketing sieciowy konieczny jest również zakup startera (zestaw próbek perfum i wszystkie katalogi). Logiczne wydaje się, że taki starter to konieczność ponieważ jedynie z nim możemy pokazać firmę i jej produkty na żywo. Jeżeli jesteśmy już zarejestrowani w sklepie FM WORLD to możemy wprowadzić inne osoby do tego sklepu. Jeżeli zrobimy to efektywnie i osoby wprowadzone przez Nas do klubu FM WORLD zrobią zakupy my otrzymamy część profitów. Dużą zaletą jest to, że wprowadzeni przez Nas mogą również wprowadzać kolejnych i kolejnych. Na tej podstawie jesteśmy w stanie stworzyć potężną grupę działającą w marketingu sieciowym. Podstawą tutaj jest pomoc i wsparcie, którą bardziej doświadczona osoba oferuje nowym zarejestrowanym. Na tej podstawie my również taką pomoc otrzymujemy jako nowi klubowicze.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się w FM WORLD: www.rejestracjafmworld.pl/rejestracja/