Nowoczesny dom

Funkcjonalnie zaprojektowany balkon może być dodatkowym pomieszczeniem w naszym domu. O co trzeba zadbać?

Osprzęt Legrand to produkty najwyższej klasy uznane na całym świecie. Marki z grupy Legrand takie jak Cablofil, Alpes Technologies, Zucchini lub Bticino gwarantują innowacyjne i w pełni sprawdzone rozwiązania. Produkty takie jak m.in. gniazdka Legrand spełniają podstawowe wymogi prawne, a także posiadają międzynarodowe atesty potwierdzające ich jakość. Legrand posiada także na terenie Polski zakład w Ząbkowicach Śląskich specjalizujący się w produkcji zabezpieczeń niskiego napięcia, kanałów elektroinstalacyjnych, rozdzielnic oraz listew.

Obecność bezpiecznika automatycznego w instalacji elektrycznej jest niezbędna do zachowania bezpiecznej pracy obwodów. Choć o jego istnieniu przypominamy sobie zazwyczaj dopiero wtedy, gdy w mieszkaniu zgaśnie światło, to stanowi on podstawowe zabezpieczenie całej instalacji. Jaka jest rola bezpiecznika automatycznego?

Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne. Nie każdy jednak wie jak należycie zatroszczyć się o naszą planetę. Osoby, które budują dom, mogą zrobić naprawdę dużo dla ziemi.

Bezpieczeństwo domu jest bezdyskusyjnie ważną kwestią. Dlatego właśnie coraz więcej użytkowników decyduje się na montaż instalacji alarmowej. Alarmy przewodowe lub bezprzewodowe instalowane w domu nie tylko podnoszą poziom bezpieczeństwa, ale też komfort psychiczny domowników, którzy mogą czuć się w swoich pieleszach jak w bezpiecznym azylu.