Nowoczesny dom

Rolety w kasecie składają się z materiału, subtelnej kasety skrywającej jej mechanizm oraz prowadnic bocznych. Takie rozwiązanie sprawdza się praktycznie we wszystkich wnętrzach, przede wszystkim ze względu na funkcjonalność oraz estetykę. Jakie jeszcze zalety posiadają rolety w kasecie?

Syntetyczna trawa została po raz pierwszy wprowadzona na rynek podłóg sportowych na początku lat 60. XX wieku, ale w tamtych czasach niewiele było wiadomo na temat zachowania lub właściwości produktu.

Funkcjonalnie zaprojektowany balkon może być dodatkowym pomieszczeniem w naszym domu. O co trzeba zadbać?

Innowacyjne kamery 360 cieszą się w ostatnim czasie dużym zainteresowaniem, dlatego też warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które w najbliższym czasie planują zakup nowej kamery 360 stopni, ale niestety nie mają zielonego pojęcia na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę.

Osprzęt Legrand to produkty najwyższej klasy uznane na całym świecie. Marki z grupy Legrand takie jak Cablofil, Alpes Technologies, Zucchini lub Bticino gwarantują innowacyjne i w pełni sprawdzone rozwiązania. Produkty takie jak m.in. gniazdka Legrand spełniają podstawowe wymogi prawne, a także posiadają międzynarodowe atesty potwierdzające ich jakość. Legrand posiada także na terenie Polski zakład w Ząbkowicach Śląskich specjalizujący się w produkcji zabezpieczeń niskiego napięcia, kanałów elektroinstalacyjnych, rozdzielnic oraz listew.