Kojarzycie Bubble Football? To taka piłka nożna w dmuchanych kulach. Generalnie kupa zabawy i adrenaliny. Playboy opisał to jako najbezpieczniejszy sport ekstremalny. Coś w tym jest.Jednak problemem jest dostępność - w sensie musisz znaleźć firmę niedaleko siebie, która organizuje tego typu zabaw żeby zagrać w Bubble Soccer. A z tym może nie być tak łatwo. Nie w każdym mieście możesz znaleźć taką atrakcję, nie wspominając już o tym, że masz gwarancje zabawy na najwyższym poziomie.

Dlatego w dzisiejszym wpisie sprawdzimy z usług jakich firm najlepiej skorzystać wybierając ekipę do Bubble Football.

1. Warszawa

Tutaj proponujemy ekipę pod wiele mówiącą nazwą Bubble Football Warszawa. Korzystaliśmy z ich usług kilka razy i zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik. Co równie ważne chłopaki z Bubble Football Warszawa współpracują blisko z Archery Games i parę razy udało nam się połączyć te dwie atrakcje i zorganizować na prawdę wypasioną zabawę

2. Kraków

Ah piękny Kraków. Ma tyle atrakcji do zaoferowania. Całe szczęście również rozgrywki w Bubble Football. Bumper Ball w Krakowiemożesz zarezerwować w firmie Spogle, która zajmuje się organizacją tego typu zabaw w całej Polsce. My akurat skorzystaliśmy z ich usług w Krakowie i byliśmy bardzo zadowoleni. Także śmiało uderzajcie właśnie tam!

3. Poznań

To propozycja dla tych na zachodniej ścianie Polski. Tutaj na szczęście firma Spogle również sięga swoimi mackami, dlatego jeżeli szukasz możliwości gry w Bubble Football w Poznaniu bądź całym województwie wielkopolskim to wbijaj tutaj i rezerwuj:https://www.spogle.pl/bubble-football-poznan-2/Ile kosztuje gra w Bubble Football?

To wszystko zależy od miejsca i od tego czy posiadasz własne boisko. Generalnie ceny zaczynają się od 350 zł za godzinkę gry. W cenie masz zazwyczaj dojazd na miejsce i obsługę animatora. Dodatkowo płatne są boisko i ewentualnie dodatkowe atrakcje

To już nie masz na co czekać - wbijaj i graj :D