Osprzęt Legrand to produkty najwyższej klasy uznane na całym świecie. Marki z grupy Legrand takie jak Cablofil, Alpes Technologies, Zucchini lub Bticino gwarantują innowacyjne i w pełni sprawdzone rozwiązania. Produkty takie jak m.in. gniazdka Legrand spełniają podstawowe wymogi prawne, a także posiadają międzynarodowe atesty potwierdzające ich jakość. Legrand posiada także na terenie Polski zakład w Ząbkowicach Śląskich specjalizujący się w produkcji zabezpieczeń niskiego napięcia, kanałów elektroinstalacyjnych, rozdzielnic oraz listew.

Legrand Polska stanowi część międzynarodowego koncernu grupy Legrand. Jest to światowej klasy producent systemów instalacji elektrycznych oraz grupa ekspertów w dziedzinie sieci informatycznych w budownictwie:

  • mieszkaniowym

  • przemysłowym

  • komercyjnym

Osprzęt Legrand to produkty, które można wykorzystać w instalacji każdego domu i mieszkania. Wszechstronność i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że kontakty Legrand dostosowują się do różnego rodzaju stylistyki wnętrz. Zastosowane w gniazdkach Legrand materiały oraz szeroki wachlarz kolorystyczny sprawiają, że projektanci wnętrz najczęściej wybierają tego producenta.

Osprzęt Legrand Niloe

Niloe to popularna na rynku seria oferująca m.in. gniazda Legrand, czyli łatwe w montażu i spełniające wymogi większości projektów kontakty oparte na aluminiowych oraz grafitowych rozwiązaniach. W oparciu o wieloletnią praktykę w systemie Niloe zaimplementowano:

  • nowy sposób mocowania gniazd w puszce

  • poprawioną percepcję działania łączników

  • mocowania automatyczne zastępujące standardowe śruby

  • zmodyfikowane przyłącza

Gniazda Legrand odświeżonego modelu Niloe wyposażone są w pełni bezpieczny uchwyt montażowy z tworzywa oraz w zaczepy doskonale utrzymujące kontakt w puszce. Gniazdka z śrubami zaprojektowano w ten sposób, aby montaż polegał wyłącznie na umieszczeniu przewodu w środku, a następnie przykręceniu. Oszczędza to czas instalatora i wpływa na efektywność wykonywanej przez niego pracy. Nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowywania zacisku i odkręcania mocujących go śrub.

Legrand to gwarancja najwyższej jakości

Osprzęt Legrand to przede wszystkim prostota rozwiązań, łatwy montaż i wysokiej klasy produkty. Ze względu na solidną markę cieszą się dużą popularnością. Zarówno ramki, jak i kontakty Legrand są dostępne w różnych motywach kolorystycznych. Pozwala to na dostosowanie produktu do większości projektów wnętrz. Ponadto ramki można instalować w układzie zarówno poziomym, jak i pionowym, w zależności od potrzeb i designu.