Nic naprawdę nie uspokaja, jak prawdziwy wypoczynek na łonie przyrody. Cisza, spokój, delikatna bryza, w pobliżu szczebioty ptaków. A naokoło plusk wody, szelest liści, gęstwiny, czy trawy. Dla mnóstwa zapracowanych Polaków to szczyt marzeń. Zwykle pakujemy się w samochód i podróżujemy gdzieś na zatłoczone plaże pobliskiego pojezierza. Krzątanina, sprzeczki o miejsce na leżak, rumor, znacząca odległość do hotelu, nic, co wolno nazwać pełnym luksusem. A jeśliby mieć taki wypoczynek codziennie? Wykorzystywać z wdzięków pięknej natury, odkrywać dziewicze ciekawe miejsca, a równocześnie zagwarantować sobie tak wygodne okoliczności, jak w domu? Okazuje się, że zakup lub nawet wynajem houseboata zagwarantuje nam zaspokojenie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to rewelacyjna łódź. Została zaprojektowana z myślą o umożliwieniu żeglarzom kompletnej wygody i ergonomiczności. Houseboat dysponuje pomieszczenia, które zostały urządzone w taki sposób, by ich stylowy wystrój oraz wysokiej jakości wyposażenie spełniały wymogi standardom wygodnego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Ponadto wraz z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaplanowano też strefę relaksu. To wyniesiona część pokładu, na którym można postawić leżaki i zachwycać się piękne widoki naokoło. Z bez wątpienia można oznajmić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie oczekiwania ewentualnego konsumenta.

przymioty odpoczynku na houseboacie

wskutek tego, że houseboat jest przystosowany do całorocznego zamieszkania, daje całkowitą autonomię w podróżowaniu. Możesz płynąć po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej albo zwyczajnie zacumować w dowolnym porcie. Dzięki ze względu na to dużą przyjemność z zamieszkania na łodzi odbierają zarówno entuzjaści slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas wielce aktywnie. Houseboaty, które oferuje Eco Boats: https://eco-boats.eu są zaopatrzone dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy zatem zatrzymać się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać urokliwą okolicę. Wolno przeto bez skrępowania rzec, że żeglując houseboatem jesteś niezależny i wolny od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest niesłychanie łatwe i nie potrzebuje wyjątkowych zręczności. Jednakże w Eco-Boats.eu można wynająć houseboata razem z obsługą sternika na kilkudniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa czy też ustalić dowolną trasę.

Houseboaty w prądzie proekologicznym

Coraz bardziej nagminne staje się poszukiwanie miejsc, w których można spędzić czas na łonie przyrody. Płynięcie houseboatem dopuszcza możność nieustannego przestawania z naturą i to w niezwykle swobodnym zakresie. Można albowiem zachwycać się urok mijanych krajobrazów z pokładu łodzi, a także jest możliwe, by zejść na ląd i przechadzać się pośród zieloności.

Pożądane byłoby nadmienić, że houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats posiadają napęd elektryczny. Świadczy to, iż spełniają wysokie wymagania proekologiczne, a jednocześnie są niedrogie w eksploatacji.

Rejs houseboatem wobec tego to kapitalna alternatywa na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Powinno się już rozważyć o tym, jak zaplanować majówkę albo wakacje. A może w zupełnie wymknąć się od zamętu miasta i zamieszkać na łodzi?