Nawet jeśli nie jesteśmy przedsiębiorcami, możemy potrzebować powierzchni magazynowej, szczególnie przy ograniczonym metrażu w domu, gdzie po prostu nie ma miejsca na przechowywanie różnego typu rzeczy z naciskiem na te wielkogabarytowe. Rozwiązaniem tego problemu są magazyny do wynajęcia w wersji self storage. Chodzi tutaj bardziej o wynajęcie prywatnych komórek, które dostępne są w różnych rozmiarach. Czas najwyższy poznać zalety tego innowacyjnego rozwiązania.

Magazyny do wynajęcia self storage – o co w tym chodzi i czy warto?

Nie trzeba ponosić wysokich kosztów wynajmu dużej powierzchni magazynowej, ale zdecydować się na jedno czy więcej pomieszczeń o konkretnym metrażu. W przypadku usługi self storage mamy do wyboru szereg komórek w magazynach wewnętrznych, które mogą mieć powierzchnię zaledwie metra kwadratowego do aż trzydziestu metrów kwadratowych. Z tego typu opcji korzystają coraz chętniej zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Od nas zależy to, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy – w zależności od tego co dokładnie chcemy przechowywać i w jakiej ilości. Na podstawie tego dobiera się optymalną powierzchnię schowka. Płacimy wobec tego wyłącznie za to, z czego w pełni korzystamy, nie za puste miejsce w magazynie. Już w małej komórce pomieszczą się bez problemu sprzęty sportowe, bagażnik samochodowy i kilkanaście kartonów z różnymi przedmiotami. Przy większym schowku z łatwością zmieścimy większe pojazdy, rozbudowany zestaw sprzętu muzycznego/nagłośnieniowego, komplet mebli, kilkadziesiąt kartonów, kilkanaście regałów i kilka palet. Jak widać, możemy przechowywać w takich wewnętrznych magazynach cokolwiek chcemy.

Jeśli mamy rzeczy, które wymagają specjalnego zabezpieczenia, to również możemy skorzystać z usług self storage. Wszystko jest dobrze chronione i monitorowane, wobec czego nie trzeba martwić się o swoje mienie. W każdym przypadku można liczyć na bezpieczeństwo przechowywania, elastyczne warunki najmu i nieograniczony dostęp do swoich rzeczy przez całą dobę, wysoki poziom dyskrecji. Wystarczy podpisać umowę, aby uzyskać indywidualny kod dostępu do swojej komórki, który upoważnia do wejścia do prywatnego magazynu wewnętrznego.

Artykuł powstał we współpracy z https://magazyny.online