Sztuczne rzęsy zyskują coraz więcej zwolenniczek. Zwłaszcza sprawdza się u Pań ciągle zabieganych, gdyż jest to oszczędność naszego cennego czasu podczas makijażu. Umiejętnie przedłużone i zagęszczone rzęsy nadają naszej twarzy wyrazisty i uwodzicielski wygląd. Podkreślają nasze spojrzenie oraz potrafią zamaskować mankamenty np. opadającej powieki lub kącika oka. Wiele kobiet, które już raz zdecydowały się na przedłużenie regularnie uzupełniają ubytki, bo nie wyobrażają już sobie siebie bez tak pięknych rzęs.

Kiedy zdecydujemy się na przedłużenie rzęs to zróbmy to u specjalistki. Oceni ona najpierw kondycje naszych naturalnych rzęs, a następnie dobierze odpowiednią metodę oraz długość i skręt rzęs, żeby jak najmniej zostały obciążone naturalne włoski. Istnieje wiele metod przedłużania rzęs, oto najbardziej popularne z nich:

  • przedłużanie metodą 1:1 – Jest to metoda dająca najbardziej naturalny efekt bez efektu sklejania. Do każdej jednej naszej rzęsy dokleja się jedną sztuczną.
  • metoda objętościowa 2D
  • metoda objętościowa 3-4 D

Metody objętościowa daje naprawdę zdumiewające efekty. Nasze spojrzenie zyskuje całkiem nawy wymiar. Dzięki tej metodzie nadajemy rzęsą maksymalną objętość. Do jednej rzęsy naturalnej przykleja się kępkę składającą się z kilku sztucznych. Na rynku dostępnych jest wiele produktów różnych firm. Warto jednak wybrać te, które są sprawdzone i cieszą się dobrą opinią zarówno wśród stylistek jak i klientek. Jedną z firm oferujących całą gammę produktów do stylizacji rzęs jest Professional Lashes. Posiadają najwyższej jakości jedwabne rzęsy o przeróżnych profilach oraz grubości, dzięki temu mamy szeroki wachlarz możliwości podczas aplikacji. Na stronie https://professional-lashes.pl/ znajdziemy całą ofertę rzęs oraz szereg akcesoriów potrzebnych do aplikacji. Firma ma już długoletnie doświadczenie na runku kosmetycznym. Nie stoi jednak w miejscu, ciągle stara się udoskonalać oraz poszerzać swoją ofertę, aby sprostać nawet największym wymaganiom.

Zalety posiadania sztucznych rzęs:

  • nie musisz już ich tuszować. Sztuczne rzęsy są kruczoczarne nie ma już potrzeby tuszowania ich, to spora oszczędność czasu, ale także wygoda bo w porównaniu z tuszem nie rozmazują się
  • nie jest to zabieg jednorazowy, ale można regularnie uzupełniać rzęsy i cieszyć się ich pięknym wyglądem przez bardzo długi czas. Jednak pamiętajmy, że aplikacja musi być poprawnie wykonana ( u profesjonalistki)
  • aplikacja rzęs jest zabiegiem bezbolesnym, wręcz relaksacyjnym
  • miejsce doklejenia rzęs jest nie widoczne oraz nie wpływa na wygodę życia codziennego